Image
Image
Hakkımızda

KRC GRUP.

1992 Yılından beri, Ankara merkezli üstyapı inşaatlarında taşeron olarak çalışan ekibimiz, tecrübelerini profesyonel anlamda gelecek nesillere aktarmak için 2018 yılında kurumsallaşarak KRC GRUP İnşaat Taahhüt Ticaret Ltd. Şti. firmasını kurmuştur. KRC GRUP Kaliteli ve zamanında iş üretmeyi misyon edinmiştir.

29+

Yıllık

Tecrübe

İşbirliğini ve takım çalışmasını başarının ayrılmaz bileşenleri olarak gören bizler, edindiğimiz bu misyon çerçevesinde, kendi ihtisas alanlarında üst düzey profesyonellerden oluşan kadromuzla, teknolojik gelişmeleri yakından izlemekte ve müşterilerimize en yüksek katma değeri rekabetçi fiyatlarla sunmaktayız. Profesyonel iş yaklaşımımız; yöneticilerimizin ve çalışanlarımızın asla taviz vermediği ilke ve değerler olan insana, topluma ve çevreye saygı, dürüstlük, verimlilik ve müşteri odaklı çalışma bilincine dayanmaktadır. Kalite, dakiklik ve çalışanlarımızın motivasyonunun sağlanması tüm iş süreçlerimizin temelini oluşturmaktadır.


Bu çerçevede inşaat ve taahhüt alanlarında hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşların başında; T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ), T.C. Adalet Bakanlığı, T.C. Sağlık Bakanlığı, T.C. Ankara Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı ve özel idareler gibi önemli devlet kurum ve kuruluşları gelmektedir.